Вівторок, 6 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > ОСВІТА > Юлія Чуб – дипломант конкурсу «Молода наука Харківщини: вектори розвитку»

Юлія Чуб – дипломант конкурсу «Молода наука Харківщини: вектори розвитку»

Закінчивши 9 класів Берестівського загальноосвітнього закладу, Юлія Чуб стала студенткою Фахового коледжу Харківського університету, де навчається зараз на ІІІ курсі.

Цьогоріч вперше у Харкові відбувся обласний конкурс студентських наукових робіт «Молода наука Харківщини: вектори розвитку», на який було подано понад 230 робіт за напрямами: право; охорона здоров’я; інформаційні технології, електронна та біометрична інженерія; освіта; культура і мистецтво; гуманітарні науки; соціальні та поведінкові науки; управління та адміністрування; природничі науки; аграрні науки та продовольство; медична інженерія.

Наша землячка, яка займається ще й науковою роботою, підготувала на цей конкурс доповідь та презентацію на тему «Щодо важливості врахування практики Європейського суду з прав людини при формуванні нового Кримінального кодексу України та внесенні змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального процесуального Кодексу України», виборюючи перемогу у напрямі «Право».

Враховуючи актуальність теми, виклад і аргументованість поданого матеріалу, студентка здобула диплом ІІ ступеня. Вчитель Берестівського ліцею Сергій Гончаров розповідає: «Я вітаю Юлію з таким значним досягненням, що свідчить про її наполегливість та сумлінність у навчанні. Зазначу, що у школі дівчина чудово навчалася, мала хист до малювання та прикладного мистецтва, брала активну участь в художній самодіяльності. То вище зазначене досягнення Юлії Чуб – результат працьовитості та прагнення до самовдосконалення».

Ось так близнюківська молодь впевнено досягає найкращих результатів в різних сферах життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *