Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > МЕДИЦИНА > Проблему з ремонтом Лозівського пологового озвучили у Верховній Раді

Проблему з ремонтом Лозівського пологового озвучили у Верховній Раді

Кілька місяців Лозівське територіальне медичне об’єднання не може отримати дозвіл на початок будівельних робіт в акушерсько-гінекологічному відділенні. Було сім спроб реєстрації заяви через портал «ДІЯ», однак поки без результату.

З проблемою отримання дозволу Лозівська громада зверталася в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, до Міністра охорони здоров’я, Міністра розвитку громад та територій України, сервісу державних послуг та народного депутата України Юлії Світличної. Запит народного депутата озвучили у Верховній Раді 2 липня.Через проблеми з отриманням дозволу Лозівська громада може втратити фінансування проєкту. У листопаді завершується перша фаза Програми для відновлення України, за якою виділяють кошти на капітальний ремонт пологового.

Загальна вартість відновлення акушерсько-гінекологічного відділення – майже 9 млн грн. Вже виділили першу частину коштів – 2 млн 282 тис грн. Лозівська громада теж співфінансує роботи – з місцевого бюджету спрямували 456 тис грн.

Торік у Лозівському пологовому відділенні прийняли півтисячі дітей. Тут народжують не лише лозівчанки, а й жінки із сусідніх районів та Харкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *