Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Близнюківські репери Курган&Agregat

Близнюківські репери Курган&Agregat

Один тиждень – одна історія про непересічних близнюківців. А сьогодні їх буде одразу троє. Це – відомий в Україні хіп-хоп гурт Курган&Agregat.

Створили його жителі Близнюків – брати Аміль і Раміль Насірови та Євген Володченко. Хлопці – однокласники, які за сім років існування свого колективу зробили величезний внесок у популяризацію особливої естетики сільського життя та нашого місцевого суржику.

Їхні перші відео були зняті на звичайний смартфон, а вже за рік у кліпах Курган&Agregat знімалася відома співачка Даша Астаф’єва. У 2018 році близнюківці презентували свій дебютний альбом та встигли взяти участь у провідних українських фестивалях – зокрема, ZaxidFest, Atlas Weekend, Файне Місто, Hedonism Festival. На думку окремих музичних критиків, близнюківці – «найавтентичніша українська хіп-хоп група останніх років».

Зараз брати Насірови та Євген Володченко знімаються у фільмі Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург». Нагадаємо, дебютна стрічка цього режисера під назвою «Мої думки тихі» у 2019 році здобула «український оскар» – «Золоту Дзиґу» – у номінації «Найкращий фільм».

І хоча пісні гурту розраховані на дорослу аудиторію, адже містять ненормативну лексику, все ж людей, які слухають та люблять Курган&Agregat вдосталь. Про це свідчить їхня активна концертна діяльність та багатотисячна армія підписників….

…Мир всім силянам, як кажуть близнюківські репери.

Матеріал з сторінки Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *