Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Поповнення в правоохоронних органах

Поповнення в правоохоронних органах

Сьогодні на практику до поліції прийшли курсанти Харківського та Луганського національних університетів внутрішніх справ.

Начальник сектора поліцейської діяльності №1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області капітан Євген Шаповал каже: «Сьогодні навчання студентів у правоохоронних вузах відбувається за прискореною програмою. А найкращий вчитель – це практика. То протягом часу, відведеного на практичні заняття, курсанти стануть стажерами досвідчених поліцейських. Вони проводитимуть патрулювання, спілкуватимуться з людьми, перевірятимуть документи та вчитимуться діяти в різних ситуаціях. Наразі серед практикантів є дівчата, але поблажливості їм не буде, адже вони несуть звання працівника поліції, а це досить небезпечна робота. То чим більше практичних навичок під керівництвом та наглядом професіоналів, тим легшою буде служба далі».

То, вже відсьогодні курсанти Володимир Гололобов, Артем Осадчий, Данило Мохонько, Віолетта Гураль, Тамара Костюченко, Дмитро Білоус, Ангеліна Земляна та Єгор Шевченко приступили до практичних занять.

Сергій ПОПОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *