Настільний теніс
В Близнюках проводились змагання особисто-командної першості з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти. Участь у них брали хлопці та дівчата з Близнюківського, Садовського, Берестівського, Лукашівського, Алісівського та Добровільського ліцеїв. Серед дівчат перше місце посіла Горбань Марина (Добровільський ліцей), на другому - Коваленко Вікторія (Близнюківський ліцей), третє місце за Парфилко Вікторією (Берестівський ліцей). Серед юнаків перше місце посів Томін Олександр (Алісівський ліцей), друге - Мирошниченко Станіслав (Берестівський ліцей), а на третьому - Кременчуцький Володимир (Добровільський ліцей).В загальному підсумку перемогла збірна Добровільського ліцею, другими стали учні з Берестового, а на третьому - з Алісівки. газета “Нове життя” №12 20.03.2021
Читати далі