На війну «по блату»
Олександр Дубина з Переяслава у мирний час ремонтував дороги. «Я начальник дорожньої служби і моя траса Київ-Харків, то за неї не соромно. Будувати дороги не важко, важко збирати частини тіл тих, хто не знає міри в швидкості». Молодший брат Олександра служив в АТО, а зараз теж в строю. То й старший брат з першого дня рвався на фронт. У місцевому військкоматі відразу не брали, то домовився в іншому. До слова, фактично «по блату», бо там у свій час дорогу ремонтували. Тож на війну, виявляється, так просто й не потрапиш. «Я заочно служу давно, разом з братом Миколою, бо возив йому та
Читати далі