Головна > кадрові зміни

Кадрові зміни у Близнюківському відділенні ЕМД: подяка за роки служіння та новий етап розвитку

4 березня директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта разом із головною медичною сестрою Людмилою Федоровою здійснили робочий візит до Близнюківського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Під час зустрічі колективу було офіційно представлено нового старшого парамедика відділення — Панченко Олену Сергіївну. Керівництво Центру побажало їй успішної роботи, професійної витримки, підтримки з боку колег та впевненого розвитку підрозділу. Посада старшого парамедика передбачає не лише високий рівень фахової підготовки, а й організаційні здібності, відповідальність за злагоджену роботу бригад та оперативне реагування у надзвичайних ситуаціях. Окремі слова щирої вдячності пролунали на адресу Марії Миколаївни Звягінцевої, яка багато років була старшим парамедиком Близнюківського

Читати далі

Нові призначення в Близнюківській громаді: виклики, досвід і розвиток

Літо 2025 року стало періодом важливих кадрових змін у Близнюківській селищній раді. Нові призначення торкнулися одразу кількох ключових посад у громаді — як у сфері соціального захисту, так і в місцевому самоврядуванні. У центрі уваги — професіонали, які мають досвід, бачення та готовність відповідати на нові виклики. Попри зміни, головною метою залишається стабільна і якісна робота установ, що дбають про людей. Хто тепер очолює Центр надання соціальних послуг, Службу у справах дітей та Верхньосамарський старостат — дізнаєтесь далі.👇 Рішенням сесії Близнюківської селищної ради директорку Центру надання соціальних послуг Лідію Сергіївну Шулець призначено секретарем Близнюківської селищної ради,  то з 1 липня 2025

Читати далі

Новий директор ДЮСШ Дмитро Михайліченко

З 15 березня директором Близнюківської  ДЮСШ призначено Дмитра Михайліченка.  Ким працював Дмитро та чи має плани на розвиток спорту Близнюківщини, - читайте в матеріалі. Під час проведення бесід з учнями. Фото із сімейного архіву Михайліченка Захоплення Дмитра - футбол. Фото із сімейного архіву Михайліченка Протягом 19 років Дмитро Михайліченко був начальником Лозівського районного сектору філії державної  установи «Центр пробації» в Харківській області. «Я вже давно вичерпав себе на цій посаді, тому думав про зміну професії, - каже Дмитро. – З дитинства захоплююсь футболом, грав за різні футбольні команди Близнюківщини і розвиток спорту у рідній громаді мене завжди цікавив. Тому, коли мені запропонували

Читати далі

Анна Гавриленко – лікарка Близнюківської ЦРЛ. Які нові медичні послуги відтепер зможуть отримувати пацієнти

Близнюківська лікарня поповнюється новими лікарями та лікарками. Наразі до плеяди медиків додалася лікарка-гастроентерологиня Анна Гавриленко. Про специфіку її роботи, перспективи лікування та проведення операцій разом з доцентами Каразінської школи хірургії, ендоскопії та клінічної анатомії читайте в матеріалі. Анна Гавриленко Нова лікарка народилась і виросла в Лозовій. Ще в школі зрозуміла, що її покликання – це медицина, адже була закохана в біологію та анатомію. Саме з цих предметів завжди вигравала олімпіади та писала наукові роботи у Малу академію наук. То вже у 11 класі мала запрошення на навчання в декілька факультетів університету на бюджетній основі. «Так склалася моя доля, що я спочатку потрапила

Читати далі

Призначено нового заступника начальника ХОВА

В Харківській обласній військовій адміністрації  призначено нового заступника начальника Андрій Дорожко — фахівець із трьома вищими освітами. Володіє англійською та німецькою, має хороші менеджерські здібності.На новій посаді заступника начальника ХОВА Андрій буде:⚫️ Координувати та реалізовувати ІТ-стратегії;⚫️ Модернізувати цифрову інфраструктуру області;⚫️ Впроваджувати нові електронні сервіси для покращення доступу до послуг.Також він зосередиться на підвищенні цифрової грамотності та відновленні мереж мобільного зв’язку та Інтернету у деокупованих районах.Харківщина вже має потужний ІТ-кластер. Бажаю новопризначеному CDTO максимально використання потенціал для реалізації нових цифрових проектів.Джерело: ХОВА

Читати далі

Нові керівники у Лозівському Палаці культури та Краснопавлівському краєзнавчому музеї.

За результатами конкурсу, який відбувся сьогодні, 5 травня, Лозівський міський Палац культури очолив Віктор Гаращук, Краснопавлівський краєзнавчий музей - Світлана Березуцька. Кандидати приступлять до роботи з 7 травня. Конкурси на заміщення вакантних посад Управлінням культури оголошені 21 березня й тривали упродовж місяця, - розповіла начальниця Олена Пуга. - На кожну посаду претендували по одному кандидату. Кожен з них презентував план розвитку закладу культури, який планує очолити, терміном на один рік і на п’ять років. З завданнями кандидати впоралися успішно. Віктор Гаращук розповів, що має на меті співпрацювати з сусідніми громадами, спільно з творчим колективом Палацу організовувати проведення фестивалів і конкурсів, а головне

Читати далі