Кадрові зміни у Близнюківському відділенні ЕМД: подяка за роки служіння та новий етап розвитку
4 березня директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта разом із головною медичною сестрою Людмилою Федоровою здійснили робочий візит до Близнюківського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Під час зустрічі колективу було офіційно представлено нового старшого парамедика відділення — Панченко Олену Сергіївну. Керівництво Центру побажало їй успішної роботи, професійної витримки, підтримки з боку колег та впевненого розвитку підрозділу. Посада старшого парамедика передбачає не лише високий рівень фахової підготовки, а й організаційні здібності, відповідальність за злагоджену роботу бригад та оперативне реагування у надзвичайних ситуаціях. Окремі слова щирої вдячності пролунали на адресу Марії Миколаївни Звягінцевої, яка багато років була старшим парамедиком Близнюківського
Читати далі