15 років тюрми отримав агент спецназу рф, який наводив російські «Смерчі» на Харків
Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один російський агент, який діяв у Харкові на початку повномасштабного вторгнення рф. Зловмисник регулярно обходив територію міста, де приховано фіксував місця базування та переміщення Сил оборони. Отримані відомості агент месенджером передавав «зв’язковому» – спецпризначенцю загону швидкого реагування росгвардії «Рись», який співпрацював з фсб. Розвіддані потрібні були окупантам для здійснення масованих ударів по Харкову із використанням реактивних систем залпового вогню «Ураган» та «Смерч». Під час обшуку в помешканні фігуранта вилучено: мобільні телефони і комп’ютерну техніку із доказами злочинів; понад 400 набоїв до пістолетів; копію його російського паспорта, виданого у 2018 році. На підставі зібраних слідчими СБУ доказів суд визнав
Читати далі