На війні найстрашніше – втрачати побратимів
Коли у 2022 році росія розпочала повномасштабне вторгнення, Євген Осьмуха з Алісівки не залишився осторонь. Як і тисячі українців, він шукав можливість стати до лав захисників, аби боронити рідну землю. Та тоді його не брали. Втім бажання служити Україні було сильнішим за будь-які перепони. Євген з донькою Марією Сьогодні Євген воює у складі 425-го окремого штурмового полку «Скеля». Він - оператор дронів. Робота відповідальна й небезпечна, адже саме від точності та уважності таких бійців часто залежать життя побратимів і успіх бойових завдань.До війни чоловік мав зовсім мирну професію. Після закінчення школи навчався на кухара-кондитера. Працював у ресторані в Старому Салтові. Каже, що
Читати далі