Головна > Розклад руху приміських потягів

Розклад руху приміських потягів

ст. БЛИЗНЮКИ

ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.
6251щоденно Лозова – Костянтинівка3:233:24
7024щоденно Близнюки – Харків-Пасажирський6:35
6503щоденно Харків-Пасажирський – Дубове7:217:22
7032/7034щоденно Слов’янськ – Харків-Пасажирський7:517:52
6516 2щоденно Дубове – Харків-Пасажирський8:348:35
6231/6232щоденно Святогірськ – Близнюки10:15
6233/6234щоденно Близнюки – Лиман10:30
6257щоденно Лозова – Слов’янськ13:3313:34
6072щоденно Скотувата – Лозова14:0214:03
6517щоденно  Харків-Пасажирський – Дубове15:1815:19
6528щоденно Дубове – Харків-Пасажирський16:5416:55
6855/6865щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка20:3720:38
6525щоденно Харків-Пасажирський – Слов’янськ21:2821:29
6244щоденно Фенольна – Лозова22:3422:35

ст. ЛОЗОВА

ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.
6512щоденно Лозова – Харків-Пасажирський4:29
6651/6573щоденно Лозова – Полтава-Південна4:30
6277 2щоденно Лозова – Дніпро-Гол.5:57
6580/6652щоденно Полтава-Південна – Лозова6:46
6503щоденно Харків-Пасажирський – Дубове6:587:00
7024щоденно Близнюки – Харків-Пасажирський7:007:10
6272 1щоденно Дніпро-Гол. – Лозова7:33
7032/7034щоденно Слов’янськ – Харків-Пасажирський8:118:27
6653/6575 2щоденно Лозова – Полтава-Південна8:55
6516 2щоденно Дубове – Харків-Пасажирський8:589:14
6572/6654щоденно Полтава-Південна – Лозова10:38
6331/6332 2щоденно Покровськ – Лозова11:47
6513 2щоденно Харків-Пасажирський – Лозова12:22
6257щоденно Лозова – Слов’янськ13:10
6655/6577щоденно Лозова – Полтава-Південна14:00
6072щоденно Скотувата – Лозова14:28
6517 2щоденно Харків-Пасажирський – Дубове14:3514:56
6333/6334щоденно Лозова – Авдіївка15:15
6524 2щоденно Лозова – Харків-Пасажирський15:24
6574/6656щоденно Полтава-Південна – Лозова16:04
6853щоденно Харків-Пасажирський – Лозова17:02
6528 2щоденно Дубове – Харків-Пасажирський17:1817:32
6657/6579щоденно Лозова – Полтава-Південна17:35
6291щоденно Лозова – Синельникове-117:40
6855/6865щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка19:4220:15
6576/6658 2щоденно Полтава-Південна – Лозова20:00
6280щоденно Дніпро-Гол. – Лозова20:21
6856щоденно Лозова – Харків-Пасажирський20:35
6525щоденно Харків-Пасажирський – Слов’янськ21:0721:09
6659/6571щоденно Лозова – Полтава-Південна21:15
6527щоденно Харків-Пасажирський – Лозова22:23
6244щоденно Фенольна – Лозова22:58
6578/6660щоденно Полтава-Південна – Лозова23:04
6251щоденно Лозова – Костянтинівка2:59