Головна > НОВИНИ > Вимагайте пошани до власної праці.

Вимагайте пошани до власної праці.

Легальна зайнятість – це соціальні гарантії та право на гідну пенсію.
Неофіційні трудові відносини між працедавцем і найманим персоналом, на жаль, не рідкісне, але надзвичайно негативне, явище. Адже погоджуючись на зарплату в конверті,

ви позбавляєте себе права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, гарантій на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, а ще – втрачаєте трудовий стаж, що негативно вплине на розмір пенсійного забезпечення на схилі літ.


Цінуйте себе і вимагайте пошани до власної праці! Ваше завдання – переконати керівника дотримуватися норм чинного законодавства шляхом легального працевлаштування та офіційного укладання трудового договору. У разі відмови кожен громадянин має право звернутися д

о компетентних державних органів з метою захисту конституційних прав.
Соціально відповідальні працедавці повинні подбати про своїх підлеглих та їхнє майбутнє, зробити крок назустріч суспільству – легалізувати працю співробітників і відмовитися від «чорної» зарплати.
Якщо у вас виникли запитання, фахівці відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського МРЦЗ охоче дадуть на них вичерпні відповіді. Чекаємо на дзвінки за тел. (05754) 5-11-54.

Усі консультації безкоштовні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.