Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Послаблення карантинних обмежень під час масових заходів

Послаблення карантинних обмежень під час масових заходів


Кабінет міністрів найближчим часом обіцяє послабити карантинні обмеження для проведення масових культурних заходів. Пропонують, зокрема, дозволити відвідувати їх вакцинованим людям чи з негативним ПЛР-тестом, зняти обмеження щодо роботи закладів харчування та дозволити в’їжджати в Україну громадянам низки держав.


Такі плани озвучив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на засіданні уряду 26 травня. Їх ще має затвердити уряд.

Зміни внесуть до постанови Кабміну від 9 грудня 2020 року щодо запровадження карантину та його посилення через пандемію коронавірусу. Вони передбачають:

дозвіл на відвідування масових заходів людям, які пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, або мають негативний ПЛР-тест, що був зроблений не пізніше, ніж за 72 години до проведення події. Це стосуватиметься і працівників масових заходів;
дозвіл працювати різним типам засобів розміщення і зняття тимчасових обмежень на роботу закладів громадського харчування;
дозвіл на перетин кордону іноземцями низки держав. Яких саме, Ткаченко не уточнив.
У Мін’юсті зазначають, що усі профільні міністерства мають протягом двох днів оформити запропоновані зміни в акт та подати на підпис прем’єр-міністру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *