Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > На полі СГ «Світанок» відбувся семінар

На полі СГ «Світанок» відбувся семінар

Аграрії Близнюківщини постійно підвищують рівень знань в рослинництві, бо погодні умови щороку вносять свої корективи у вирощування тих чи інших культур.

Так, на полі фермерського господарства «Світанок», яке очолює Микола Геращенко, представники фірми «Pioneеr» провели семінар, на якому розповідали сільгоспвиробникам про переваги гібридів, які виводять саме в цій компанії.

Микола Геращенко (на фото праворуч) розповідає: «Я дуже давно займаюсь сільським господарством і ще за часів Радянського Союзу закуповував насіння «Pioneеr», то на власній практиці бачу його переваги. Саме тому, коли представники компанії запропонували розмістити на полі випробувальний полігон, де були б посіви гібридів кукурудзи та соняшнику, – я згодився. Зараз маю 18 експериментальних ділянок соняшнику та 16 – кукурудзи. Під час збирання врожаю кожна культура сортуватиметься окремо і вже тоді можна буде точно визначити врожайність того чи іншого гібриду та підібрати собі саме той, що найбільше підходить для нашої зони землеробства».

На семінар зібралося чимало бажаючих послухати лекцію та оглянути експериментальні ділянки, адже різка зміна кліматичних умов змушує аграріїв змінювати підхід до вирощування сільськогосподарських культур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *