Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > 11 березня. Ворог не може взяти наші позиції

11 березня. Ворог не може взяти наші позиції

Шановні жителі Харківщини та міста-герой Харків!


Станом на 11 березня ворог через міцну оборону ЗСУ не може взяти наші позиції.

Окупант хотів захопити місто за 2 дні, але завдяки потужному опору і на передовій, і в тилу – ми дали гідну відсіч.


Вже сьогодні ми думаємо, як будемо відбудовувати улюблене місто та розвивати громади області. Важливо, що ми єдині у боротьбі. За ці дні ми отримали десятки тонн гуманітарної допомоги з інших областей та країн.


Російському ворогу не залишається нічого іншого, як цинічно атакувати мирне населення та знищувати цивільну інфраструктуру.


За минулу добу російські окупаційні війська постійно наносили артилерійські обстріли по житлових міста. Приблизно 90 разів. При цьому активність ворожої авіації по місту Харків не спостерігалася, бомбометання не здійснювалися.


Російські військові обстріляли район П’ятихатки, в якому розташований Харківський фізико-технічний інститут. Ядерна установка «Джерело нейтронів» повністю знеструмлена, є пошкодження будівлі.


Найкритичнішою точкою в області залишається Ізюм.
Учора ми евакуювали більше 1600 людей із Ізюма. Доставили гуманітарну допомогу. Сьогодні будемо намагатися продовжити евакуацію. Заплановане відкриття “зелених коридорів”.

Це місто, яке фактично знищили окупанти за відмову здатися ворогу. Зараз там немає води, тепла, електрики та зв’язку. Але евакуація мирного населення відбувалася під обстріли, російська сторона не дотрималася умов “зеленого коридору”.


І ворог знову здійснив жорстоку атаку на мирних жителів.
Ми всі знаємо про трагедію в Маріуполі, російський ворог атакував пологовий будинок, де перебували діти, породіллі, медики.


Сьогодні прямим попаданням окупанти влучили в Оскільський психоневрологічний інтернат, що в Ізюмському районі. Там зареєстровані 403 підопічних. Встигли евакуювати у сусідній інтернат – 73 людини, на момент ураження ворогом в інтернаті перебувало 330 людей! Із них малорухомих – 50, пересуваються на візках – 10 підопічних.

Кількість постраждалих встановлюється.
Це військовий злочин проти мирного населення, геноцид української нації!


Збройні Сили України продовжують тримати оборону і не віддадуть жодного сантиметра ворогу!

Повідомлення Олега СИНЄГУБОВА, голови ХОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *