П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Інформація щодо російського вторгнення 6:00 19 березня

Інформація щодо російського вторгнення 6:00 19 березня

▫️ За минулу добу ЗСУ уразили 12 повітряних цілей ворога — також українські військові знищили кілька колон техніки окупантів в Миколаївській та Сумській області.

▫️ Унаслідок нанесення вогневого ураження по противнику знищено генерал-лейтенанта Андрія Мордвічева — командувача 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу рф.

▫️ Існує ймовірність, що рф може внести зміни до законодавства та розпочати відкриту мобілізацію для продовження затяжної, виснажливої війни. Щоб виправдати такі дії, не виключається здійснення низки провокацій на території росії із загибеллю мирного населення.

▫️ Фіксується великий відсоток смертності серед важкопоранених російських загарбників. Так, у місті Гомель для прийому і лікування поранених окупантів залучили всі медзаклади, що мають хірургічні відділення. Хірурги працюють цілодобово, усі планові операції білоруських громадян або відмінили, або перенесли на невизначений термін.

▫️ Ворог продовжує нести суттєві втрати. Має проблеми з логістичним забезпеченням підрозділів. Зростає кількість випадків дезертирства та відмов військовослужбовців зс рф брати участь у війні проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *