Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Про 25-ту добу повномасштабного російського вторгнення. Олег Синєгубов, голова ХОДА

Про 25-ту добу повномасштабного російського вторгнення. Олег Синєгубов, голова ХОДА▪️Вночі ми спостерігали невелику активність ворожих військ, вони намагалися активізуватися по напрямку Дергачів, Ізюму, але вщент були розбиті нашими Збройними Силами України. Ми готові до будь-яких сценаріїв та оборони!

▪️Займалися організацією гуманітарних коридорів.  Ми відправили гуманітарні вантажі до Малої Рогані. Нас інформували про можливі провокації, так і сталося: окупанти “зелені коридори” зірвали. Тому ухвалили рішення розвантажити допомогу в іншому місці.

Інша гуманітарна колона прямувала в місто Вовчанськ, це ще один критичний напрямок. У складі колони були так само “швидкі”, автобуси та фури з вантажем. Як тільки вони виїхали на тимчасово непідконтрольну нам територію – зв’язок обірвався. Зараз ми із Офісом Президента, із Віце-прем’єр-міністром Іриною Верещук намагаємося встановити місцезнаходження. Імовірно, що колона перебуває під контролем окупаційних військ. Ми будемо робити все можливе, щоб повернути наших людей. Це ще раз доводить, що Росія не дотримується ані жодних норм міжнародного права, ані жодних норм моралі.

▪️Хочу подякувати окремо волонтерам, народним депутатам, які для бійців привезли додаткове оснащення. Це допоможе нашим ЗСУ захищати і перемагати!💪

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.