Доброго ранку, близнюківці!
Ніч на Близнюківщині минула спокійно.
Говоримо про головне станом на 8:40:
учора був важкий день для громади – ми прощалися відразу з трьома захисниками. Біль і сльози…
служби селищної ради працюють. Робимо свою щоденну роботу. Наближаємо перемогу кожен на своєму фронті.
звертаємо увагу, що народні депутати України розглядають законопроєкт, відповідно до якого хочуть запровадити кримінальну відповідальність за розміщення несанкціонованої інформації про направлення, рух і розміщення Збройних Сил України та інших військових формувань України. Закликаємо близнюківців бути свідомими та не допомагати ворогу своїми необдуманими діями.
учора відбулася нарада з товаровиробниками Близнюківщини. Є розуміння ситуації щодо майбутньої посівної. Будемо з хлібом!
АПТЕКИ
Відділення “9-1-1” працює за графіком з 8.00 до 16.30. Залишки ліків є. Чекають завезення ліків.
“Магнолія фарм” – працює з 7.30 до 16.00. Ліки є.
За наявності готівки в аптеках здійснюється обмін.
ВЕТАПТЕКИ
ФОП «Фурман» працює з 8.00 до 14.00. Є термінал.
ФОП «Білаш» працює з 8.00 до 13.00 без вихідних.
ГРОШІ
“ПриватБанк” – сьогодні працюють з 9.30 до 13.00. Працюють, але видача готівки по мірі її надходження від клієнтів.
“Райффайзен банк Аваль” сьогодні працює. Є готівка.
ПАЛЬНЕ
Газ є на автозаправці в центрі селища.
Дизпаливо на АЗС ТАТНЕФТЬ по талонах.
