Вівторок, 6 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Дива Божі на кожному кроці

Дива Божі на кожному кроці

Щойно у фейсбуці на очі трапилась картинка, на якій написано: Росіяни кажуть СПАСІБО ДЄДУ ЗА ПОБЄДУ, а ми – українці, вже зовсім скоро говоритимемо ДЯКУЄМО БОГУ ЗА ПЕРЕМОГУ!
Різницю відчуваєте?!

Відданий своїй державі люд уповає на Бога, на вірних СИНІВ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ та на простих українців, які в тилу також звершують щоденний подвиг: хто молитвою святою, хто здобуванням хліба насущного.
Дива Божі є на кожному кроці, тільки ми, в щоденній суєті, їх просто не помічаємо. А придивитися варто, зробити висновки та врешті… швидше йти до храму, поселивши Бога в серці.

Наприклад, днями спільна молитва рідних по духу людей допомогла виїхати великій родині з окупованого міста. Залишатись було вже неможливо, а поїздка в евакуаційній колоні несла в собі також смертельну загрозу. Прогнози були невтішними. Але вищі сили послали , скажімо так, провідника – попутника – теж біженця. Він був місцевим жителем і манівцями показав безпечний шлях, повернувши з маршруту колони, яку потім в дорозі було жорстоко обстріляно.

Багатьох українських воїнів-синів захищає материнська молитва. І дуже сподіваємось, що спільна і щира молитвах в храмах допоможе зупинити цю нікому не потрібну війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *