Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Головні новини громади станом на 9:25 31.03.2022

Головні новини громади станом на 9:25 31.03.2022

Доброго ранку!

🇺🇦На Близнюківщині ніч минула тихо. Нехай так буде і надалі…

Громада працює у штатному режимі. Головні новини станом на 9:25:

⚡сьогодні на території громади – останній день опалювального сезону. Відповідне рішення виконавчий комітет ухвалив учора.

⚡всі служби та відділи працюють. Учора відбулася сесія селищної ради. Розглянули питання, які мали бути винесені на сесію 24 лютого, але через початок бойових дій розглянутими не були. Звертаємо увагу, що селищна рада наразі, відповідно до умов воєнного стану, не приймає жодних заяв щодо надання земельних ділянок у власність чи користування.Порядок денний останньої сесії за посиланням – https://drive.google.com/…/1OltUvjskPJdasPhnj4BFSHWbhDP….

⚡продовжуємо забезпечувати внутрішньо переміщених осіб речами першої необхідності. Дякуємо старостам, депутатам, волонтерам та всім місцевим жителям, які беруть участь у цій нелегкій, але почесній справі.

⚡секретар селищної ради Сергій Володченко закликає кожного працювати на своїй ділянці. Бізнес – відновлюватися, людей – виходити на прибирання прибудинкових територій, допомагати тим, хто опинився у скруті.”

З 1 квітня в Україні поступово розпочнуть роботу заклади культури та мистецтв. Вже зараз держава розробила та продовжує розробляти механізми дієвої допомоги аграріям. Економіка України, Харківщини та нашої громади має працювати”, – зазначив секретар.

🇺🇦сьогодні ми стали на день ближче до нашої перемоги! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *