Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Харків – освітня столиця України

Харків – освітня столиця України

Зобов’язані зберегти статус Харківщини як освітньої столиці України! – повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. –

Сьогодні провів зустріч з ректорами університетів Харківщини. Зараз наше завдання, попри війну, розвивати освітній потенціал області.

Ми вже проводимо спільні наради із Офісом Президента, Кабміном, аналізуємо пошкодження освітньої інфраструктури в Харкові, розробляємо пріоритетність відновлення.

Закликаю ректорів напрацювати спільні пропозиції до профільного Міністерства, в яких будуть передбачені преференції для закладів вищої освіти Харківщини. А також спрощені умови вступу студентів, відновлення матеріально-технічної бази тощо.

У Харкові плануємо створити єдиний орган на базі одного з вишів, який буде опрацьовувати пропозиції для подальшого спільного звернення до Уряду. Ці ініціативи мають бути консолідованими і верифікованими всіма закладами вищої освіти області. Ми відстоюємо спільну позицію.

Маємо підтримку народних депутатів України, тож освітянські питання нашої області будемо порушувати відстоювати й у профільних комітетах.

Найголовніше – це зберегти освітянські кадри, талановитих студентів та відновити зруйновану окупантами матеріально-технічну базу. Разом – ми це зробимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *