Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Разом до перемоги. Збір коштів на потреби ЗСУ

Разом до перемоги. Збір коштів на потреби ЗСУ

В березні сільгосптоваровиробники громади прийняли рішення щодо створення грошового фонду задля допомоги Збройним силам України. Після обговорення пропозиції аграрії досягли домовленості звернутись до всіх землекористувачів щодо внесення у фонд коштів в сумі 50 грн з гектара площі, що знаходиться в обробітку.

За спільною згодою розпорядником коштів стала громадська організація «Близнюківська районна організація роботодавців агропромислового комплексу», а координатором – Близнюківська селищна рада.

Голова ГО Віктор Лукоцький інформує: «За цей час на потреби армії вдалося зібрати 1 млн 542 тис. гривень. З цієї суми витрачено 631496 гривень, а саме: тепловізори – 279500 грн, дизельний генератор – 27000 грн, запчастини та ремонт техніки – 215200 грн, інструменти, засоби зв’язку (радіостанції), продукти, ліки, взуття – 89796 грн, поховання загиблих воїнів – 20000грн.

Варто додати, що ці кошти на сьогоднішній день виділені 59 господарствами, які обробляють землю на території Близнюківської громади. За це їм величезна подяка.

Прикро, що деякі «стовпи» економіки нашої громади, земельний фонд яких складає 1000+ га, не долучилися до спільної благородної справи. Маю надію, що найближчим часом ці господарства приймуть активну участь в зборі коштів.

Наголошую: перераховані на рахунок ГО «БРОРАПК» гроші витрачаються в основному на забезпечення військ Близнюківської територіальної оборони. Звертаюсь до власників господарств різних форм власності: всього лише 50 грн з 1 га площі – це вагомий внесок для захисту рідної землі від підступної навали московітів».

Найближчим часом буде надана інформація щодо участі всіх землекористувачів у наповненні грошового фонду.

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *