Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > 27 квітня у США голосуватимуть за ленд-ліз для України

27 квітня у США голосуватимуть за ленд-ліз для України

Конгрес США одноголосно підтримав програму ленд-лізу для України, яка допоможе прискорити постачання американського озброєння.
Тепер Закон про ленд-ліз на захист демократії в Україні сьогодні о 21:00 за Києвом розгляне Комітет з правил Палати представників США.
Відомо, що востаннє така програма використовувалась ще під час Другої світової війни.

Головна ідея ленд-лізу полягає в тому, що вона дає додаткові повноваження Президенту США використовувати наявні американські військові резерви та відправляти їх в Україну. А вже потім думати про те, як поповнювати ці резерви.

Ленд-ліз дозволить пришвидшити передачу Україні важливого військового обладнання та інших важливих поставок завдяки скороченню бюрократичної тяганини. Процедура дозволяє де-факто дарувати озброєння з положеннями, які передбачають, що країни-одержувачі здійснять виплату США пізніше.

Відомо, що США пішли на такий крок задля України, бо вважають, що вторгнення Росії є екзистенційною загрозою ліберальному порядку. Також у Вашингтоні зрозуміли, що українська армія може протистояти загарбнику.

Після того, як закон про ленд-ліз для України схвалити Палата представників, згідно із процедурою його направлять на підпис президенту Джо Байдену.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *