Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > ПОШУК РОБОТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

ПОШУК РОБОТИ ПІД ЧАС ВІЙНИСеред тих, хто мав роботу до війни, зараз продовжують працювати 59% (у березні таких було 46%). Такі дані опитування оприлюднила наприкінці квітня Соціологічна група «Рейтинг». Отже, близько 40% українців зараз не мають постійної роботи.Портал «Громадський Простір» зібрав платформи та канали з вакансіями у різних сферах. Якими ми радо ділимося:

Державний центр зайнятості (https://www.dcz.gov.ua)

– Work.Ua (https://www.work.ua) – на сайті є тисячі актуальних вакансій.

– Jooble (https://jooble.org/jobs-ukrainian) – агрегатор оголошень про вакансії, працює в 71 країні і підтримує 24 мови.

– UA Talents (https://www.uatalents.com) – платформа працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки і перемістилися до інших міст України чи за кордон.Робота в тилу (https://v-tylu.work) – платформа пропонує актуальні запити на конкретних спеціалістів, волонтерів, та речі, які зараз необхідні. Роботи можуть бути як онлайн так і офлайн. На сайті кожен може запропонувати свою допомогу та описати свій досвід.

– Jobs for Ukraine (https://jobsforukraine.net) – на платформі публікуються академічні, наукові, мистецькі, професійні та позаштатні можливості, які зараз доступні для людей, які рятуються від війни.

– Lobby X (https://thelobbyx.com) – на платформі можна знайти робочі пропозиції та рекомендувати друзів на роботу.

– Rabota.ua (https://rabota.ua) – портал публікує безкоштовно вакансії, які допоможуть Україні. Заповніть форму або напишіть листа на peremoga@robota.ua

– Jobs.dou.ua (https://jobs.dou.ua) – платформа пропонує вакансії для IT-спеціалістів.

– Fiverr (https://www.fiverr.com) – це ізраїльський онлайн-ринок послуг позаштатних працівників. Платформа об’єднує бізнес будь-якого розміру з кваліфікованими фрілансерами.

– Upwork (https://www.upwork.com) – глобальний майданчик з пошуку роботи й низка програмних продуктів для роботодавців, які хочуть винаймати й керувати віддаленими спеціалістами.Якщо ж ви шукаєте вакансію або спеціалістів у громадському секторі – не забувайте про розділ «Біржа праці» (https://www.prostir.ua/category/jobs) на порталі «Громадський Простір»!

Працюємо на Перемогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *