Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує

Селищна рада інформує

🇺🇦 Доброго ранку!

Сьогодні ми прокинулися на день ближче до перемоги.

Близнюківщина продовжує жити і працювати.

Станом на ранок маємо для вас наступні новини:

✅ тривають роботи з благоустрою населених пунктів. Попри війну та страх, який намагаються нам вселити вороги, життя продовжується. Наші села та селище стають ошатнішими, чистішими, привабливішими. Весна для працьовитих українців – найважливіша пора року. І ніхто у нас її не відбере.

💬 «Започатковану селищним головою практику щовесни масово висаджувати у громаді квіти ми вирішили продовжити. Тому старости замовили потрібну їм кількість розсади чорнобривців і висадили квіти на території своїх округів. А, наприклад, в Уплатнівському старостинському окрузі цього року привели до ладу не тільки існуючі квітники, але й розбили нові – біля сільського клубу, заправки та в парку», – секретар селищної ради Сергій Володченко.

✅ триває видача гуманітарної допомоги. “Пакунок кожному громадянину” чекає на тих близнюківців та внутрішньо переміщених осіб, включаючи дітей від 0 років, які його до цього часу не отримали.

Нагадуємо пункти видачі:

⏰ з 10:00 до 14:00:

☘ магазин села Садове/пункт видачі Нової пошти;

☘ біля будинку №37 на мікрорайоні “Черемушки” у Близнюках;

⏰з 9:00 до 16:00:

☘ КП “Комунальник”;

☘ приміщення Центру надання соціальних послуг по вулиці Свободи, 36.

❗ Отримувачам мати при собі паспорт/свідоцтво про народження дітей/довідку внутрішньо переміщеної особи.

Для жителів сільської місцевості видачу допомоги координують старости.

✅ продовжуємо забезпечувати автобусне сполучення між селами та селищем. Оновлений графік на поточний тиждень повідомимо протягом дня.

⭐ Звертаємо увагу жителів громади на наступну корисну інформацію. Міністерство цифрової трансформації України презентувало безкоштовний мобільний додаток Lepta (https://lepta.in.ua/). Прихисток постраждалим від війни, гуманітарна допомога, пошук зниклих, збір коштів для армії — всі ці нагальні питання українці можуть комунікувати між собою через мобільний додаток.

🇺🇦 Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *