Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > ВІЙНА > Що із ленд-лізом, підтримка Нідерландів, візит голівудського актора

Що із ленд-лізом, підтримка Нідерландів, візит голівудського актора▪️За 18 червня на Донеччині поранення отримали 11 цивільних, 1 людина загинула, — Павло Кириленко, голова Донецької ОВА.

▪️З початку повномасштабного вторгнення росії США виділили для оборони України вже близько 5,6 млрд доларів, — Пентагон.

▪️«Ленд-ліз ще не починався. Але саме ухвалення закону про ленд-ліз — дуже позитивне для нас рішення. І ленд-ліз буде, питання – коли», — секретар Ради нацбезпеки Олексій Данілов в інтерв’ю для LIGA.net.

▪️Пентагон розглядає можливість відправки Україні 4 додаткових РСЗО Himars, — Politico.

▪️Нідерланди та Німеччина відправлять до України броньовані гаубиці. «Важчих систем не так багато. Ми робимо це, тому що це наша війна. Якщо це піде не так, і ми дозволимо Путіну окупувати Україну, що буде далі? Насправді це пряма загроза нашій безпеці», — заявив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

▪️Після візиту до Києва Борис Джонсон виступив за те, щоб «Євробачення» у 2023 році пройшло в Україні.

▪️ Голівудський актор Бен Стіллер прибув до Польщі, щоб зустрітися із українцями: «Я тут, щоб дізнаватися та ділитися історіями українців, які ілюструють вплив війни на людину, і посилювати заклики до солідарності».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *