Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ВІЙНА > Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського. 19 червня

Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського. 19 червня▪️ Дякую усім нашим медикам, які від 24-го лютого – буквально на передовій. Дякую за порятунок життів на фронті, за порятунок в лікарнях і госпіталях по всій нашій країні.

▪️ Дякую нашим фермерам. Тим, хто обороняв свої громади навіть голіруч. Хто попри війну – забезпечив посівну кампанію. Коли росія заблокувала наш експорт через чорноморські порти, увесь світ побачив – хто такі насправді українські фермери і чого варта праця нашого агросектору.

▪️ Дякую усім батькам. Українська сміливість, яка так надихає світ, і українська свобода, яка посилює всю Європу, можливі лише тому, що українські батьки і матері виховали саме таких дітей. Дітей з розумінням, що таке цінності, і здатними бути справжніми героями.

▪️ Завтра починається історичний тиждень, коли ми почуємо відповідь від Європейського Союзу по статусу кандидата для України. Вже маємо позитивне рішення Єврокомісії, і наприкінці нового тижня буде відповідь Європейської Ради.

▪️ Варто очікувати від росії посилення ворожої активності. Спеціально – показово. Саме цього тижня. І не тільки проти України, але і проти інших країн Європи. Готуємося. Попереджаємо партнерів.

▪️ Окупанти накопичують сили на Харківському напрямку, в Запорізькій області. Знову обстрілювали нашу паливну інфраструктуру – хочуть погіршити ситуацію з пальним. Безумовно, будемо і на це відповідати.

▪️ Продовжуються наджорстокі бої на Донбасі. російська армія застосовує там найбільше артилерії, найбільше наступальних сил. Але Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Авдіївка, Красногорівка та інші найгарячіші точки – тримаються. Тримається наша армія. І я вдячний усім, чия сила сьогодні – це наша перемога завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *