Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Випускники Школи мистецтв отримали свідоцтва про закінчення навчання

Випускники Школи мистецтв отримали свідоцтва про закінчення навчання

Сьогодні, 29 червня, отримали свідоцтва про позашкільну освіту і випускники комунального закладу «Близнюківська школа мистецтв».

Так, завершили навчання в класі образотворчого мистецтва (тривалість навчання 6 років) такі учні: Воронкіна Аніта, Рябухіна Вікторія, Земляна Інна, Бондаренко Поліна. Також отримали свідоцтва випускники інструментальних класів – Марченко Олександр (гітара) та домристи Кривонос Анастасія і Кібиш Іван.

Вручали талановитим дітям документи про завершення навчання директор закладу Іван Скотнік, секретар селищної ради Сергій Володченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Леонід Бондаренко.

«Навчальний рік завершився. З березня ми працювали дистанційно, втім, наші учні та педагоги змогли досягти непоганих результатів.

Через воєнні дії діти роз’їхалися у безпечні місця, то сьогодні особисто отримувала свідоцтво лише Поліна Бондаренко. Я щиро вітаю випускників комунального закладу початкової мистецької освіти та їхніх батьків і вірю в те, що вже в серпні ми зможемо набрати першокласників до нашої Школи мистецтв і надалі нормально навчатися під мирним небом України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *