Головна > ВІЙНА > Головне зі звернення Президента Володимира Зеленського

Головне зі звернення Президента Володимира ЗеленськогоСьогодні адресую це звернення не українцям і українкам, як зазвичай, а нашим партнерам. Демократичному світу.

▪️ Цей день вкотре довів, що росія має бути офіційно визнана державою-терористом. Жодна інша держава світу не дозволяє собі щоденно знищувати крилатими ракетами і реактивною артилерією мирні міста і звичайне людське життя.

▪️ росія показала своє ставлення і до міжнародного права, і до Європи, і до усього цивілізованого світу. Терор – це вірус. І якщо хтось з терористів залишається безкарним, це тільки заохочує інших.

▪️ Настав час для демократичного світу закріпити свою позицію належними юридичними інструментами.
Статусом держави-терориста для росії.
Спеціальним трибуналом щодо російської агресії.
Спеціальним компенсаційним механізмом, який направить кошти держави-терориста тим, кого вона хотіла знищити.
І, звичайно, новими санкціями за терор. Нові санкції потрібні так само – якнайшвидше.

▪️ І я хочу підкреслити: це все потрібно не одній тільки Україні, не тільки нашим громадянам, чиї життя під загрозою від російського терору. Це потрібно усім вам, усім у світі, хто цінує людське життя.

▪️ Загалом за час повномасштабної війни з 24 лютого звання Героя присвоєно ста пʼятидесяти семи українцям, в тому числі семидесяти пʼяти посмертно. Державними нагородами були відзначені більше двадцяти трьох тисяч наших захисників і захисниць, більше трьох з половиною тисяч посмертно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *