Четвер, 1 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Нова реальність вимагає нових знань

Нова реальність вимагає нових знань

Секретар Близнюківської селищної ради Сергій Володченко зустрівся з регіональними моніторами благодійного фонду Право на захист – Юлією Самойловою та Владиславом Висторобцем.

Фонд є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства.

Приводом для зустрічі стало обговорення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на Близнюківщині, та окреслення умов співпраці.

Наразі на території нашої громади кількість вимушених переселенців постійно зростає. Майже всі ці люди потребуть не лише гуманітарної допомоги, але й фахових консультацій щодо своїх прав. Нова реальність вимагає нових знань.

Тому, якщо ви потребуєте консультації кваліфікованих юристів, вам потрібна інформаційна, консультаційна та юридична допомога щодо питань внутрішнього переміщення, соціальних виплат, компенсації за зруйноване житло, отримання довідки ВПО, питань мобілізації чи перетину кордону – ☎телефонуйте на гарячу лінію БФ “Право на захист” щодня з 7:00 до 22:00.

✅ VODAFONE: +380995075090

✅ KYIVSTAR: +380685075090

✅ LIFECELL: +380935075090

Олена ШАРІПОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *