Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Покарання за насильство в сім’ї

Покарання за насильство в сім’ї

Домашнє насильство – це жорстоке поводження однієї людини над іншою у рамці побутових відносин, таких як шлюб чи співмешкання. Або ж насильство щодо дітей, батьків, старших родичок чи родичів та інші насильницькі акти між членами родини.

На жаль, у Близнюківській громаді є місце таким злочинам. Так, 26 червня близько 13:30 за місцем свого проживання громадянин Є., перебуваючи в стані алкогольного спяніння, вчинив відносно своєї дружини насильство, а саме: умисні дії психологічного характеру, що полягали у лайці та погрозах фізичною розправою, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоровю.

Своїми діями чоловік вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 173-2 КУпАП. В результаті суд вирішив накласти на громадянина Є. адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на 10 діб. Рішення суду було виконано офіцером Близнюківської громади Андрієм Будаквою.

«Вперше жителю нашої громади винесено таке покарання, – пояснює Андрій Будаква, – Насильник отримав відповідь за свої дії. Я впевнений, що безкарність призводить до нових злочинів, то завдання правоохоронних органів притягувати до відповідальності тих, хто порушує норми закону».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *