П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Гості редакції – промінчики добра!

Гості редакції – промінчики добра!

Новий ранок – нові завдання! За вікном тихо падає сніг, на душі – війна!

І ось промінчиком позитиву і тепла заглядає до редакції чарівна Юля Максимчук. “Я принесла вам подарунки. Прочитала про дитячий конкурс і сама загорілася ідеєю виготовити іграшки на ялинку. Дещо вийшло“, – щебече дівчина і дістає надзвичайно красиві ялинкові прикраси. І продовжує: “Тільки це не на конкурс, це для вас – новожиттівці!“.

Ялинкові прикраси для всіх відвідувачів редакції.

І так тепло стає на серці, і війна в душі вже не така болюча.

До нас часто заходять неординарні, талановиті люди, які своєю вірою, оптимізмом та красою душі роблять світ навколо кращим і світлішим.

Ось, наприклад, вчора завітали у справах юристи ТОВ “Колос”. Побачили чоловіки ялинку і прикрасили її купюрами. Не для нас гроші, а на добрі справи, бо ми їх передамо волонтерам, які виготовляють окопні свічки!

А ще щомісяця до редакції заходить красива жінка середнього віку. Вона кладе 200, а коли 300 грн мені на стіл зі словами: «Перекиньте, будь ласка, гроші туди, де вони потрібні» і швиденько виходить з редакції…

Що вже казати про бляшанки для окопних свічок та тканину для маскувальних сіток, які нам теж приносять, щоб передали волонтерам.

То хіба можуть злі путінські прихвостні рашистської армії орків перемогти націю, яка добрі справи робить ПРОСТО ТАК!!!!??? Ні! А ми дякуємо нашим гостям за їхню небайдужість, бо лише разом ми – сила, лише добро переможе московітське зло, лише віра врятує Україну!

Ірина Воронкіна
Фото Сергій Попов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *