П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Журналістська спільнота вірить у «Нове життя»!

Журналістська спільнота вірить у «Нове життя»!

Шановні читачі!

Редакція вашої газети належить до числа тих українських друкованих ЗМІ, які готові боротися за збереження свого видання попри будь-які житейські обставини. Це дуже захоплює!

Сьогодні – надзвичайно важкі часи для української преси. Внаслідок війни настала економічна криза, а отже в людей зменшилися можливості для передплати, а у бізнесу – для замовлення реклами. Значно зросли в ціні папір та послуги друкарень. Звужується коло читачів, бо багато хто виїхав у спокійніші регіони України або за кордон. Як наслідок – масово призупиняють та зупиняють друк десятки українських газет та журналів.

Але «Нове Життя» продовжує жити! Жодного дня під час війни журналісти видання не припиняли роботу! Навіть у скрутні перші місяці, коли у прифронтових районах не працювали пересувні поштові відділення, газета продовжувала виходити в електронній формі – в Інтернеті. Більше того, редакція надавала посильну підтримку й допомогу колегам-журналістам із сусіднього Барвінкового, і ми не можемо не цінувати такого благородства. А як тільки в липні з’явилася можливість знов приходити до читача, «Нове Життя» відновило друк на папері.

Так, газеті важко. З щотижневика їй довелося перетворитися на щомісячник (сподіваємося, тимчасово). Редакція дуже хотіла випустити для вас святковий Новорічний номер, та не мала на це коштів, а отже, звернулася до Національної спілки журналістів України.

І от ви тримаєте в руках номер «Нового Життя», який видано за сприяння НСЖУ на кошти японських благодійників – організацій GREEN COOP та Японського фонду майбутніх поколінь.

Від журналістської спільноти України вітаю вас, дорогі читачі, з Новим 2023 роком! Зичу, щоб новий рік став для України переможним, щоб у нашій державі нарешті запанував мир! Кожному з вас зичу здоров’я і удачі, достатку і спокою. І пам’ятаймо: Україна – важлива! А отже, важливі воля, свобода слова і її вірні охоронці – журналісти!

Слава Україні! Слава її захисникам!

З повагою,
Сергій Томіленко,
голова Національної спілки журналістів України


Друзі! За сприяння Національної спілки журналістів України нам вдалося випустити ще один номер газети «Нове життя».

Ця газета новорічна, і вона знакова для нашої редакції, бо саме цей номер стовідсотково довів істину: друзі в біді не залишать!

Озираючись назад, в першу чергу дякуємо нашим славним захисникам та захисницям за те, що ми живі. Непростий рік 2022 завершується. Для України він став випробувальним і надзвичайно важким. Та ми вистояли і довели всьому світу, що українці – надзвичайно сильна та мужня нація дивовижних людей.
Протягом десяти місяців героїчного протистояння нашого народу були дні і в нашого колективу, коли здавалося, що виходу немає, і залишаються вже лічені дні до призупинення роботи редакції. Але розпач змінювався вірою, бо з різних куточків України телефонували друзі з пропозиціями допомоги – це були керівники Тернопільського, Луцького та Харківського прес-клубів, Української Асоціації Медіабізнесу, Національної спілки журналістів України, колеги з обласної газети «Слобідський край» і, звичайно, нас підтримала місцева влада. Завдяки цьому ми змогли працювати не лише в інтернеті на сайті та в соціальних мережах, а й відновити у липні випуск друкованого видання – газети «Нове життя».

В той час, коли на фронті насмерть стоять військові, боронячи рідну землю, ми не мали права здатися і припинити випуск часопису рідного краю. Адже в деяких населених пунктах, де немає інтернету, саме друковане видання є єдиним джерелом перевіреної інформації.

Наш колектив вважає, що необхідно зберегти газету ще й тому, що саме на її шпальтах в долях людей Близнюківська громада пише свою історію.

Ми завершуємо рік 2022 з вірою в те, що наступний рік стане переможним! Для цього українці роблять все можливе як на фронті, так і в тилу.

Також не можна в ці дні не згадати тих, хто віддав своє життя за можливість випустити цей номер, за наші тихі ранки та спокійні вечори – земляків, які захищають нас з небес. Вічна пам’ять героям і щирі співчуття їхнім родинам!

Втім, життя продовжується. За рік, що минає, у пологовому відділенні Лозівського ТМО народилося 433 немовлят, а Близнюківське відділення ДРАЦС зареєструвало 134 шлюби.

Ми зичимо кожному банальних, але дуже потрібних речей: мирного неба, міцного здоров’я, дорогих людей – поруч!

То разом з «НОВИМ ЖИТТЯМ» до ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

З повагою,
Ірина ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *