Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > Близнюківські гирьовики непереможні

Близнюківські гирьовики непереможні

Протягом 16-19 березня у місті Полтава пройшов Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат і школярів, який зібрав близько 150 учасників з семи областей країни. Близнюківські гирьовики відстоювали честь громади у складі збірної команди Харківської області і були основою збірної Харківщини: з десяти спортсменів шестеро – з Близнюків.

У запеклій боротьбі з представниками з шести областей України вихованці Близнюківської ДЮСШ здобули чудові результати. Беззаперечним чемпіоном став Даниїл Букін (гиря вагою 12 кг) – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ. Артем Шусть (гиря вагою 10 кг) – 4 срібних медалі за другі місця у вправах: «ривок», «поштовх», «поштовх довгим циклом» та «ривок+поштовх». У загальному заліку Артем став другим серед школярів в Україні. Влада Кулікова (гиря вагою 12 кг) – одна срібна медаль за вправу «поштовх довгим циклом». Руслана Цяпка (гиря вагою 10 кг) – 4 медалі: одна срібна медаль за вправу «ривок», 3 бронзових медалі за вправи «поштовх довгим циклом», «поштовх» та «ривок+поштовх». У загальному заліку Руслана стала бронзовою чемпіонкою серед школярів України. Єгор Герасимов (гиря вагою 16 кг) – 5 медалей: три срібних за «ривок», «поштовх» та «ривок+поштовх», срібна медаль за естафету (гиря 24 кг) та бронза за «поштовх довгим циклом». Єгор став срібним чемпіоном України серед школярів. Компанієць Нікіта став дебютантом на цих змаганнях. В найчисельнішій категорії, +68 кг Ю-14, він став четвертим з 13 учасників поступившись найсильнішим атлетам України.

Варто додати, що була присутньою на Чемпіонаті України і Масловська Валерія, яка не тільки сама займається гирьовим спортом, а й допомагає тренувати дітей Костянтину Кондрі. Вона активно підтримувала близнюківців.

Тренер Близнюківської ДЮСШ Костянтин Кондра каже: «Я дуже задоволений своїми вихованцями, які щоразу показують все кращі результати. Зауважу, що це перші офіційні Всеукраїнські змагання, які проходять з часу повномасштабного вторгнення армії рф, і я дуже радий тому, що поступово вони відновлюються. Адже будь-який змагальний процес мотивує дітей. Незабаром тренування проходитимуть на свіжому повітрі, то будуть більш різноманітними. Наразі ми готуємося до проведення Кубка пам’яті Тараса Андрійовича Осипи, думаю, що змагання зможуть зібрати багато учасників. До всього, хочу повідомити, що Єгор Герасимов ввійшов до складу збірної команди України серед юнаків, а його старший брат Олександр потрапив до збірної України серед юніорів і готується захищати честь України на змаганнях у Європі. В’ячеслав Шудров теж у складі національної збірної серед дорослих. Він наполегливо тренується, готуючись до виступу в Європі, де змагання проходитимуть через місяць».

Ми щиро вітаємо спортсменів та дякуємо батькам за виховання витривалих та наполегливих дітей, які щоразу долають не тільки вагу гирі, але і себе.

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *