Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > Діти Близнюківщини дбають про екологію планети

Діти Близнюківщини дбають про екологію планети

Учні Близнюківського ліцею беруть активну участь у Всеукраїнському проєкті «Мішечок», який проводить Міжнародний молодіжний рух School Recycling World.

Його метою є спільна перемога на екологічному фронті. Кожен український школяр та його родина, освітяни та активні громадяни з усіх областей України та за кордоном вже сьогодні можуть стати на шлях екосвідомості, врятувати свою країну та цілу планету від глобальної катастрофи – тотального забруднення пластиком просто пошивши мішечок (торбинку) для користування замість поліетиленових пакетів.

«Якщо кожна людина подумає про свої помилки, почне робити маленькі кроки, планеті буде краще. Починай з себе і в нас все вийде!» – таким є гасло проєкту.

У Близнюківському ліцеї все почалося ще у 2019 році. Тоді за сприяння селищної ради в заклад було закуплено швейні машинки і тканину, то учні разом з вчительками – Іриною Панасовською та Вірою Палагутою почали шити такі торбинки і роздавати їх близнюківцям. Діти проводили акції, а жителі селища залюбки їх підтримували.

До слова, виготовлені дитячими руками торбинки відправляли навіть захисникам в АТО. Повномасштабне вторгнення росіян не стало причиною припинення боротьби за екологічно чисте довкілля. Учні почали шити торбинки вдома.

Педагог-організатор Близнюківського ліцею Олена Кривонос каже: «Від самого початку я теж допомагала  у цій добрій справі, яка вчить дітей добру та примушує задуматися над власним майбутнім. За зрозумілих причин наразі шиється набагато менше таких мішечків, але діти не стоять осторонь глобальної проблеми, що дуже важливо для їхнього виховання та соціалізації. Користуючись тим, що був новий конкурс від School Recycling World, який саме сьогодні закінчився, ми в черговий раз долучилися до доброї справи, а діти із задоволенням взяли до рук нитки, голки та перетворили вживані і вже непотрібні речі у чудові торбинки».

Оксана ГРАЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *