Субота, 6 Червня, 2026
Головна > НОВИНИ > Передплата кампанія 2024 триває. Прикмети дня

Передплата кампанія 2024 триває. Прикмети дня

Сьогодні, 2 грудня, Всесвітній день комп’ютерної грамотності, Міжнародний день боротьби за скасування рабства.
Віряни вшановують пам’ять святого Авакума. До Нового року залишилося 29 днів.

Близнюківська громада

👉Передплата

Продовжуємо нагадувати:
скористайтеся можливістю за 363 грн отримувати газету “Нове життя ” протягом 2024 року, передплатіть видання в будь-якому поштовому відділенні або безпосередньо в редакції газети: смт Близнюки, вул.Свободи, буд.26, перший поверх, по коридору до ПриватБанку перший кабінет ліворуч.

👉Допомога армії
Триває акція ” Посилка воїну”, також продовжуємо збір кришечок з пластикових пляшок. Необхідна допомога в плетінні маскувальних сіток. Телефон для довідок 095-044-38-50

👉Нова пошта
Близнюківське відділення Нової пошти працює щодня з 8.30 до 18. 00, у неділю : з 9.00 до 16.00.

👉Укрпошта
Працює з 8.00 до 17.00 у понеділок, вівторок, середу, четвер та п’ятницю. З 8.00 до 16.00 – в суботу. Неділя – вихідний. Телефон: 099-327-41-43

Іменини

У суботу, 2 грудня, іменини відзначають власники таких імен: Роман, Платон, Варул, Анастасій, Анастасія, Алфей, Захар та Закхей. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела.

Народні прикмети

-Якщо у цей день сильний вітер та сніжить, то зима буде довгою та холодною;
-Якщо сонячна погода, то морози посиляться;
-Якщо хмарний та похмурий день, то скоро прийде відлига.

-Якщо птахи літають низько над землею, то до негоди;
Якщо на березі все ще є листя, то зима буде м’якою та сніжною.

Підготувала Алла ЖУРБА

Залишити відповідь