Вихованці ДЮСШ Близнюки побували на матчі 1/4 фіналу Кубка України серед аматорських команд між «Авангардом» та «Миколаєвом» (Львівська область ), що відбувся у Юр’ївці на Дніпропетровщині.
Поїздку для юних спортсменів організував тренер Олександр Гладкий. Для хлопців це стала чудова нагода побачити справжню футбольну боротьбу, відчути атмосферу великого матчу та отримати новий стимул до занять спортом.
Особливо приємно, що сам наставник продемонстрував високий рівень майстерності, відзначившись забитим м’ячем у ворота суперників.
Такі моменти не лише дарують яскраві враження, а й надихають юних футболістів на нові спортивні досягнення
Близнюківська громада
