Понеділок, 20 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Близнюківщина очима Сергія Попова

Близнюківщина очима Сергія Попова

Сергій Попов — мешканець Близнюків і журналіст. Головним захопленням й частиною його професійної діяльності є фотографія. Чоловік ніколи не розлучається з камерою та постійно ловить в об’єктив цікаві моменти з життя громади. Які? Показуємо і розповідаємо у фоторепортажі.

Сергій був одним із перших підприємців Близнюківщини, він надавав фотопослуги та ремонтував фото- і відеотехніку, з часом додав до цього переліку ще комп’ютери та інші гаджети. Саме його близнюківці запрошують на весілля та дні народження, на вистави та заходи в дитячі садочки і школи тощо. Вже півроку чоловік працює відповідальним секретарем редакції газети «Нове життя» і, окрім професійних обов’язків, продовжує займатися улюбленою справою.

Сергій розповідає:
– Особливо люблю «ловити» емоції людей. Саме такі світлини і є найулюбленішими. Дорогого вартує, коли вдається у кадрі передати палке кохання в очах чоловіка і дружини, які разом прожили понад 50 років, або сльозинку, що котиться по пухкій щічці ображеного малюка, або ж шалену пристрасть закоханих, які навіть не дивляться один на одного, а просто тримаються за руки… В силу професійної діяльності я часто буваю на різних масових заходах, то обожнюю фотографувати людей з натовпу: то зграйку веселих дівчаток, то футболістів, які стрибають від радощів, виціловуючи кубок перемоги, чи говірливих охайних бабусь, які нарядилися, щоб посидіти за будинком на лавочці, чи поважних пенсіонерів-орденоносців за розмовою.

Три роки тому придбав квадрокоптер, то часто роблю і аерозйомку.  Дрон розкриває нові можливості для фотографування, але… побачити емоцію на такій відстані неможливо.

Не дуже люблю постановочні фото, бо люди на них не показують справжніх емоцій, але (посміхається) саме їх доводиться робити найбільше, адже люди замовляють альбоми, де зберігатимуться яскраві моменти з тих чи інших подій.

Загалом все життя нашої громади – це калейдоскоп чи навіть кліпарт, деякі елементи якого відтворюю і я».

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *