П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Мрію відстоювати честь Близнюківщини на Олімпіаді – 2024

Мрію відстоювати честь Близнюківщини на Олімпіаді – 2024

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) затвердив програму Олімпійських ігор 2024 року, які проходитимуть у Парижі. Як і очікувалося, в якості додаткових видів були включені брейк-данс, а також скейтбординг, скелелазіння і серфінг, які повинні дебютувати на перенесених Іграх в Токіо.
Серед наших земляків професійно займається брейк-дансом Владислав Трофімов, який має за мету взяти участь в олімпійських іграх. Ми писали про Владислава Олеговича і як про молодого фахівця – провізора, який захоплюється брейкінгом, і як про тренера юних близнюківських брейкерів, виступи яких завжди зривали шквал оплесків. А сьогодні поговоримо власне щодо професійного зростання нашого земляка, якого в колі друзів танцівників називають – Bboy Тroff.

 • Владиславе Олеговичу, розкажіть, будь ласка, як зараз складається Ваше професійне життя?
 • Я зовсім залишив свою фармацевтичну діяльність і зараз займаюся лише улюбленою справою – треную дітей та розвиваюсь сам, бо маю дуже амбітні плани на майбутнє.
 • Ви вдосконалюєте техніку брейку, берете участь у різноманітних фестивалях, то поділіться своїми успіхами з читачами «Нового життя»
 • Я дійсно постійно займаюся вдосконаленням власної техніки брейку, а участь у конкурсах, фестивалях, батлах зі знаменитими брейкерами з різних куточків світу додають впевненості та нових знань. Стосовно власних досягнень, то їх чимало, бо мене запрошують на численні змагання. Із останнього – це фестиваль Joinandjam, який проходив у Києві 27 лютого. Серед 87 учасників я таки зміг вибороти перше місце в номінації «профі соло». І коли оголосили, що переміг учасник із Харкова, то я, взявши мікрофон, вніс корективи: «Я із селища Близнюки», адже я дуже люблю свою малу батьківщину. Цей фестиваль дуже престижний в наших колах. У 2019 році я теж брав у ньому участь і виборов друге місце, а ось зараз радію перемозі. Прикро, що через карантинні обмеження ми, тобто брейкери, не маємо змоги проводити традиційні фестивалі. Втім, у минулому році на початку березня ми все-таки встигли організувати фестиваль у Лозовій, де переміг я разом із харків’янином, потім були змагання у Харкові, а в серпні у Києві я виборов перемогу разом із своїм перший тренером, а тепер однокомандником, Віктором Чулановським – Bboy Mehanik.
 • Багато часу Ви віддаєте тренуванню своїх лозівських та близнюківських вихованців. Які досягнення вони вже мають?
 • Мої вихованці – це найкращі діти в світі, бо мають фізичну витривалість, неймовірне бажання танцювати та впевненість у своїх силах. Звичайно, всі мають різний рівень підготовки. Пишаюся я всіма учнями, які проявляють цікавість та старання в цій нелегкій справі. У грудні минулого року відбувся фестиваль «Битва Харкова». Вже 20 років поспіль його проводять організатори, але вперше у 2020 зробили відбір юних брейкерів з Харківської області. Звичайно, мої вихованці представляли Лозівський район і всі вони перемогли у своїх номінаціях. Більше того, за головну перемогу боролися один з одним саме наші танцівники – Іван Антипенко та Семен Колісник. Разом з дітьми ми довели, що серед брейкерів східної України – ми найсильніші. Рік тому проходив у Лозовій і фестиваль для відбору талановитих дітей на змагання у Словакію. Серед учасників з різних країн були і юні близнюківці. На жаль, так поїздка і не відбулася через поширення ковіду.
 • А скільки дітей з Близнюків відвідують Ваші тренування і які досягнення мають саме вони?
 • З Близнюків постійно тренуються восьмеро – це Огар Даша, Гліб Солод, Самвел Габрелян, Даня Мухін, Нікіта Бранашко, Артем Пиво, Раміль Іскендеров, Міша Власенко. Всі діти талановиті. Якраз в День закоханих я організував майстер-клас від дев’ятикратного чемпіона світу з брейкінгу Саші Гатин-Лозинського, який приїхав зі Львова. По закінченні ми організували батл серед учасників, і Самвел Габрелян з честю виборов друге місце. Другого лютого на день мого народження у Лозовій зібралися всі мої вихованці, і ми організували батл, де перемогу здобув Гліб Солод, а Самвел знову був другим. Чудові показники мають Даниїл Мухін і Дарія Огар.
 • Скажіть, будь ласка, чи є вікові обмеження для занять брейком, як записатися до Вас на тренування та чи є заняття у Близнюках?
 • Стосовно вікових обмежень, то їх немає – від 5 років хоч до 105. Хоча, традиційно приходять діти до 13 років. Тренування проводжу у Близнюках в будівлі колишнього універмагу двічі на тиждень по півтори години. Записатися можна за телефоном 099-063-98-01. Хочу попередити, що не завжди відразу беру слухавку, бо можу тренувати, виступати, бути за кордоном чи судити змагання, але я обов’язково перетелефоную пізніше.
 • Поділіться планами на майбутнє.
 • Планів багато, і я намагаюсь їх якомога швидше втілювати в життя. Бачу й реалізацію своїх планів щодо розвитку брейкінгу в рідних Близнюках, але зараз час такий, що керівництву громади не до танців. Але впевнений, все з часом вийде. Власне для себе вже вирішив, що зроблю все можливе, щоб потрапити до збірної України й відстоювати честь Близнюківщини вже на Олімпіаді – 2024. Якось так.

Записала Оксана ГРАЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *