Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Декларування 2021

Декларування 2021

За інформацією Лозівського управління Головного управління ДФС у Харківській області, найнижчий відсоток поданих податкових декларацій у Близнюківській територіальній громаді зафіксовано на території колишньої Софіївської сільської ради.
Але вважаємо за потрібне нагадати всім.
30 квітня – останній день подання декларації за звітний (податковий) 2020 рік для громадян, які відповідно до норм розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб» ПКУ зобов’язані їх подати, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.


Шановні громадяни, фізичні особи-підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, особливо звертаємося до тих близнюківців, які займаються самообробітком власних земельних часток (паїв). Прохаємо своєчасно задекларувати доходи, отримані у 2020 році, та сплатити податок на доходи фізичних осіб.
Також наголошуємо, що зараз Близнюківська селищна рада спільно з податківцями працює над ретельною перевіркою земельного фонду громади, аналізуючи можливості для наповнення бюджету.
Отже, будь ласка, подавайте декларації та сплачуйте податки вчасно! Це позбавить вас не тільки передбаченої законом відповідальності, але і збереже вашу репутацію. Адже одноосібників у нашій громаді не настільки багато, щоб прізвища неплатників були нам невідомими.
Якщо вам потрібна допомога з заповненням податкових декларацій, звертайтеся за номером телефону 050 605 00 73 – Олександр Кононенко, спеціаліст Лозівського управління ДФС.
Здати свої заповнені податкові декларації ви можете до Близнюківської селищної ради, а наші спеціалісти передадуть їх податківцям.
Важливе оголошення для жителів колишньої Софіївської сільської ради! На наступному тижні представники селищної ради будуть проводити виїзну компанію з декларування доходів на вашій території. Про місце та час буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами.

Джерело: Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *