Середа, 18 Травня, 2022
Головна > НОВИНИ > Протидія злочинності передусім

Протидія злочинності передусім

Шановні мешканці Лозівського району!
Протидія злочинності – одне з найголовніших завдань Лозівського районного відділу поліції. Правоохоронці щодня несуть службу задля вашої безпеки. Однак, не в силах поліцейських здогадатись, що у відношенні вас скоєно злочин, якщо ви мовчите.
На минулому тижні працівники поліції затримали п’ятьох осіб за вимагання 700 тисяч доларів США з підприємця. Чоловік попри погрози та залякування звернувся до правоохоронців. Як результат, зловмисники перебувають під вартою.
На жаль, вказаний випадок не поодинокий, але більшість громадян не заявляє на вимагачів та виконує всі їхні вимоги. У результаті чого зловмисники залишаються задоволені та не покарані. Однак, закон однаковий для всіх. Пам’ятайте, що ніхто не має права зазіхати на ваше майно, кошти та здоров’я.
Шановні громадяни, якщо ви або ваші близькі потерпіли від вказаного виду злочину – не замовчуйте, не йдіть на умови вимагачів, а відразу звертайтесь до правоохоронних органів. Працівники поліції зроблять все можливе, щоб кожен зловмисник поніс законне покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.