Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Скористайтеся «Майстернею можливостей»

Скористайтеся «Майстернею можливостей»


Шановні жінки Близнюківської громади!
Мене звуть Ольга Горбенко, і я координаторка проєкту «Крила» у вашій громаді!
Якщо в даний час Ви не маєте постійної роботи (в тому числі знаходитесь у декретній відпустці, на пенсії), але прагнете до змін і шукаєте шляхи для самореалізації, запрошую Вас взяти участь в програмі «Майстерня можливостей»: в дружній та підтримуючій атмосфері будемо разом працювати над цілями, першими кроками до їх реалізації, пошуком ресурсів та підтримки. Головна мета програми – допомогти жінкам оволодіти знаннями та навичками, які допоможуть знайти роботу, організувати ефективну самозайнятість або відкрити власну справу.
Після проходження програми буде можливість на конкурсній основі отримати початковий ресурс для підтримки самозайнятості або ж розвитку власної справи.
Якщо хочете більше дізнатися про програму та її можливості, телефонуйте мені за номером: 0991135489 або ж заповнюйте форму зворотного зв’язку і я обов’язково Вам перетелефоную!
https://docs.google.com/…/1gjvHIYoXwwIZKyQrKLAT…/edit…
Набір в програму триває до 30 квітня 2021 року!
Не зволікайте! Адже реальність, в якій ми з Вами живимо, змінюється чи не щоденно. І тому успіху досягає той, хто намагається адаптуватися до змін, шукає нові можливості за будь-яких обставин, вчиться новому, а головне – діє!
Проєкт «Крила» в Харківській області впроваджується #Pact спільно з #Convictus за фінансової підтримки Уряду Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *