Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > Сесія Лозівської районної ради

Сесія Лозівської районної ради

29 квітня під головуванням голови Лозівської районної ради Вадима Гоча відбулось пленарне засідання VIІ сесії Лозівської районної ради VІII скликання. У роботі сесії взяли участь голова Лозівської районної державної адміністрації Володимир Ромах, Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов, секретар Лозівської міської ради Юрій Кушнір та помічник народного депутата України Юлії Світличної – Марина Кожевник. На сьомій сесії районної ради депутати затвердили Районну програму територіальної оборони Лозівського району на 2021-2022 роки. В ході сесійного засідання депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету Лозівського району за І квартал поточного року, підтримали рішення про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік, в якому розподілили залишки коштів районного бюджету ліквідованого Первомайського району . Депутати вирішили залишити 50% коштів у районному бюджеті Лозівського району, а решту 50% коштів розподілити між трьома громадами колишнього Первомайського району.
Окрім того, було підтримано рішення про вирішення питання щодо розподілу залишків коштів районного бюджету ліквідованого Близнюківського району.
Також на сесії депутати підтримали звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та прискорення темпів вакцинації населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *