Понеділок, 20 Березня, 2023

Майстрині

Приємно, коли до заклику редакції показати короткі майстер-класи по виготовленню будь-яких робіт, долучаються молоді та креативні люди. Серед них Ольга Паточкіна та Марина Ткаченко.

Ольга Паточкіна

Ця молода жінка власноруч робить фетрові пальчикові іграшки, яскраві алфавіти, де кожна літера – це малесенька тваринка, розміром 5х5 см, розвиваючі кубики та підставки під чашки. Як правило, талановиті люди обдаровані у всьому. Ольга з дитинства обожнює робити м’які іграшки. Її перша робота була виконана ще у 6 класі – це маленький котик-брелок, який до цього часу зберігається у її мами. Закінчивши Близнюківську школу, дівчина вступила до Слов’янського педагогічного інституту, де отримала дві вищі освіти за профілями «Дизайн» та «Економіка». Пізніше вивчилася ще й на облік та аудит в Харківському університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова. Коли вийшла заміж та в молодій родині народився Михайлик, тоді вже всі творчі здібності майстрині спрямувалися на розвиток сина. Так з’явилася ідея виготовлення екологічно-чистих та розвиваючих іграшок. А хто, як не мама, найкраще знає, що потрібно її дитині?! Знайомим та друзям сподобалися вироби молодої матусі, вони попросили зробити і їм такі ж, а далі вже з’явилися замовники. Ольга Паточкіна веде власну сторінку в інстаграм, де показує яскраві, м’якенькі, ніжні та дуже розумні іграшки. «Я люблю малювати, граю на гітарі, вишиваю хрестиком і обожнюю шити. Була б у мене професійна швейна машинка, я б із задоволенням шила дитячий одяг, та й для дорослих теж», – розповідає Ольга.

Марина Ткаченко

Народилася Марина в Полтавській області, а коли навчалася у Харкові, зустріла свого чоловіка, який родом із Близнюків. Він військовий, то з часом молода сім’я переїхала на Хмельниччину. Марина розповідає: «Доки я була у декреті за другим сином, захопилася в’язанням дитячих шапок-тваринок із вушками. Побачила картинку в інтернеті і дуже захотіла, щоб і мій синочок таку носив. Моя мама, яка сама в’яже різні ажурні  речі, підштовхнула до цієї роботи мене. Так я зв’язала декілька шапок Стасу, потім старшому сину Святославу, а пізніше вже почали замовляти своїм дітям знайомі. З часом кількість бажаючих отримати таку ексклюзивну шапку-тваринку для свого малюка набагато збільшилася.  Сьогодні для мене в’язання шапок – це медидація». Ще Марина Ткаченко чудово малює, захоплюється фотографією та спортом і…слінгоносінням, тобто знає безліч способів носити слінг і робити його із підручних засобів. ( від ред.: слінг – це пристосування для носіння дитини від народження, є виробом із тканини певної конфігурації. Слінги носять від народження та зазвичай до 2-3 років, проте існують переноски для дітей 5-6+ років).Ось так і народжується майстерність, підказана самим життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *