Четвер, 1 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Привітання від Близнюківського ліцею

Привітання від Близнюківського ліцею

      Близнюківський ліцей щиро вітає з визначним національним святом – Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!                                                                                                                      

      З метою гідного відзначення 25-тої річниці Конституції України у 2021  році у КЗ « Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського  району Харківської області»  з використанням дистанційних  технологій проведено виховні заходи для школярів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України, проведено виставку малюнків до Дня Конституції України, виховний онлайн-захід  «З  історії  Конституції  України».  Цікаво й пізнавально пройшла вікторина «Патріот своєї Батьківщини», проведено  екскурсію-презентацію «Сторінками Конституції України».

    Безумовно, такі заходи формують у школярів стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *