Вівторок, 4 Жовтня, 2022
Головна > НОВИНИ > РАЙОН > Наслідки негоди в Лозівському районі

Наслідки негоди в Лозівському районі

Сильна гроза зі шквальним вітром, яка пройшла в понеділок ввечері, наробила шкоди. Після негоди у районі сотні зламаних дерев, зірвані дахи, пошкоджені електромережі.

На Близнюківщині найбільше постраждали села Новомар’ївка, Новоселівка та Софіївка Перша. Люди майже в кожному дворі перекривають дахи та ставлять нові вікна. Наразі робітники РЕМ та КП “Комунальник” ліквідовують наслідки грози.

В Лозовій негода теж наробила лиха. За інформацією Лозівської міської ради, по місту виявили більше десятка повалених дерев – біля поліклінічного відділення № 1, поряд з фонтаном Палацу культури, біля будівлі Аваль-банку, по проспекту Перемоги, по вулиці Слобожанській, на 4-му мікрорайоні біля будинку 4 та на 2-му мікрорайоні біля будинку 20. Дерева розпилюють та вивозять розповідає директор КП «Еко-Сан» Володимир Селезньов. Підприємство продовжує збирати інформацію про подібні випадки та реагуватиме на них.

Не витримала сильних потоків води лівнева каналізація у трьох будинках на мікрорайонах міста, інформує директор КП «ЖУК Володимир Бреус. До нижніх поверхів водою залило сходи у під’їздах будинків: 6 на 9-му мікрорайоні, 71 на 4-му, 21г на 3-му. Окрім цього, на ранок надійшло 2 заявки з протікання покрівель. Як свідчить практика, з такими зверненнями мешканці звертатимуться ще упродовж 2-3-х днів, говорить директор КП ЖУК. Після подібних зливів набирається до 50-ти заявок. Усі дахи багатоповерхівок потребують капітальних ремонтів та підприємство в змозі проводити лише поточні ремонти у співфінансуванні з власниками квартир, говорить Володимир Бреус.

Грозові атмосферні перенапруги спричиняли короткочасні відключення світла. Електроенергія зникала в частині будинків на 1,2,4-му мікрорайонах, у багатоповерхівках центральної частини міста, на Авилівському боці, Сахаліні, у селі Домаха та у смт Панютине. Упродовж двох години енергетики відновили електропостачання. Наразі без світла знаходиться будинок 71 на 4-му мікрорайоні, комунікації якого підтоплені через вихід з ладу лівневки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.