Вівторок, 6 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Кохання – почуття, яке оспівують поети

Кохання – почуття, яке оспівують поети

Це беззаперечний факт. Олег Ващенко і Надія Денисюк та Сергій Зайцев і Анастасія Даниленко 21 серпня, стали на весільний рушник. Напередодні 30-річчя незалежності України у Близнюках народилося дві сім’ї.

Олег та Надія

Ці чарівні молодята познайомилися в кафе «Ліон» чотири роки тому. Там і зародилося їхнє кохання. «У нас з Олегом багато спільного і багато різного, мабуть, тому ми і доповнюємо один одного, – розповідає Надія. – Я закінчила фаховий коледж ХНУМГ ім. О.Бекетова за спеціальністю готельно-ресторанна справа та заочне відділення Українського національного університету залізничного транспорту факультет «Економіка підприємства». Зараз працюю помічником вихователя в дитячому садку «Теремок». Мрію про власну справу. А ось Олег працює в сільському господарстві – він агроном, який обожнює свою роботу. Тому наше сімейне життя буде безпосередньо пов’язаним з Близнюківською громадою. Тут ми плануємо жити та втілювати свої амбітні плани».

Сергій та Анастасія

Ця пара заново познайомилася в парку біля ставу. Чому заново? Бо навчалися в паралельних класах Близнюківського ліцею, але Амур поцілив у їхні серця тільки в цьому році. Сергій захоплюється футболом, грає за футбольні команди «Близнюки» та «Лукашівка», зараз навчається на останньому курсі магістратури, здобуваючи вищу освіту в сфері спортивної педагогіки. Анастасія – творча дівчина, яка має фах медичної сестри, а зараз працює санітарним фельдшером у Держпродспоживслужбі. «Створюючи сім’ю, ми беремо на себе додаткові зобов’язання, – наголошує Сергій. – Я як чоловік маю забезпечувати родину, то мені потрібна робота. Останній рік навчання мине дуже швидко. А потім? Маю надію, що у Близнюківській громаді знайдеться робота для молодого фахівця, бо ми з Настею плануємо жити і далі тут – в рідному селищі».

Обидві пари красиві, творчі і закохані в Близнюківщину, де народилися самі, і де в майбутньому ростимуть їхні діти. Редакція газети «Нове життя» вітає молодих людей з важливою подією – створенням нових сімей, то хай у їхньому житті будуть тільки позитивні новини та міцне кохання, оповите серпанком щастя та добробуту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *