Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > За несплату податків передбачена кримінальна відповідальність

За несплату податків передбачена кримінальна відповідальність

Днями очільник Близнюківської селищної ради Геннадій Король взяв участь у спільній нараді представників Головного управління ДПС у Харківській області та правоохоронців.

Темою зустрічі стала координація спільних дій щодо впорядкування сплати податків на території громади.

Результатами перших напрацювань стало створення робочої групи, яка проведе камеральні перевірки сплати податків та правильність нарахування пільг.

«Нагадую, що відповідно до законодавства, за несплату податків передбачена не тільки адміністративна, але й кримінальна відповідальність. Попереджаю, що у громаді будуть посилюватися механізми контролю за витратами громадян, включаючи опосередковані механізми, які реалізуються через фінмоніторинг. Погодьтеся, що не може підприємець кожної осені оновлювати парк сільськогосподарської техніки, декларуючи при цьому мінімальні прибутки», – зауважив селищний голова.

❗Нагадуємо, що з 1 вересня цього року було розпочато одноразове добровільне нульове декларування. Воно триватиме протягом року – до 1 вересня 2022. Мова йде про декларування активів, майна та майнових прав, з яких не було сплачено податків та зборів. Це добровільна акція, але ті, хто нею не скористається, можуть відчути на собі всі негативні наслідки несплати податків. Адже наступний крок, який передбачив законодавець для несумлінних платників податків – контроль за витратами фізичних осіб для виявлення незадекларованих доходів.

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *