Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Добрі починання

Добрі починання

Нещодавно висаджено берізки на березі Катеринівського ставка за сприяння голови СГ «Світанок» Миколи Геращенка, і ось нові добрі справи, започатковані тепер вже головою ФГ «Калина» Миколою Олександровичем Івахом.

Біля Лукашівської школи розбито сад, але дерева там вже старі, то й ініціював місцевий фермер Микола Івах насадження молодого садка, придбав саджанці, виділив техніку та працівників. Шкільний сад розчистили і посадили молоді деревця груш та яблунь. Та так розходилися, що вирішили ще й алеї лип та берізок біля будівлі колишньої сільради розбити та понад сільським стадіоном осики висадити. Надумали і зробили.

Микола Івах пояснює: «Бажання насадити молоді дерева на території села виникло не для піару та подяк від односельців, а від необхідності. В Лукашівці багато старих дерев викорчували, то село стало «лисим». Ось ми і вирішили відновити знищене. З часом груші та яблуні дадуть урожай, липи зацвітуть, берізки та осики підростуть – село зазеленіє, то значить недаремно ми все затіяли».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *