Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > НОВИНИ. КОРОТКО. 18 листопада 2021

НОВИНИ. КОРОТКО. 18 листопада 2021

Україна

** Кабінет Міністрів під час чергового засідання  17 листопада збільшив витрати на лікування COVID-19 в Україні через «пакети» НСЗУ майже на 15%. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «З 1 листопада цього року глобальна ставка для медичних закладів за лікування коронавірусу зросте до 634 тисяч гривень. Ця ставка виплачуватиметься за укомплектованість медичним персоналом, медичними виробами та лікарськими засобами», — зауважив Денис Шмигаль. Крім того, Уряд виділив 33 млн грн для посилення спроможності медичної системи в Донецькій та Одеській областях.

** Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що вносить зміни до Програми медичних гарантій та збільшує тариф по пакету “Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2” до 634 330 грн з 1 листопада 2021 року. Таким чином медзаклади, що працюють із хворими на COVID-19, зможуть отримати підвищені виплати уже за листопад.

Харківщина

** У Харкові з нагоди 170-річчя започаткування ветеринарної освіти відкрили виставку. Усі охочі можуть ознайомитися з експонатами виставками до 30 листопада у вестибюлі Державного біотехнологічного університету за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 44.

** На Харківщині підготовлено 128 освітніх експертів –  це досвідчені педагоги, які мають вищу педагогічну освіту, вищу кваліфікаційну категорію (або пройшли сертифікацію) та працювали в школі не менше 5 років, повинні пройти спеціальне навчання та бути підготовленими до оцінювання школи за критеріями інституційного аудиту.

** На Харківщині від роботи відсторонили 1229 невакцинованих працівників освіти. Більшість відсторонених – викладачі ЗВО міста Харкова. Про це на брифінгу 15 листопада повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Максим Хаустов. «За даними департаменту науки та освіти ХОДА, станом на сьогодні відсторонені від роботи 1229 осіб. Заклади загальної середньої освіти – 103, дошкільної освіти – 37, заклади професійно-технічної освіти – 33 особи, працівники фахової передвищої освіти – 64, заклади вищої освіти – 992», – навів дані Максим Хаустов.

** Після реконструкції у Пісочинському ФОКу відкриють басейн. Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу в Пісочині розпочалася у вересні цього року в межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Так, до вже наявного ФОКу прибудують басейн. Він матиме дві зони: дорослу розміром 25х13 метрів (глибина – 1,8 м) та дитячу – 10х6 метрів (глибина – від 30 до 70 см).

Лозівщина

** Після оптимізації поштових відділень Укрпошти, 91 населений пункт Лозівської тергромади обслуговуватимуть стаціонарні та пересувні поштові відділення. Завдяки новому проєкту «Пересувні відділення Укрпошти» послуги донесуть у найвіддаленіші населені пункти громади, навіть у ті, де ніколи не було поштових відділень. З 18 листопада почнуться тестові виїзди пересувних поштових відділень. Маломобільних клієнтів обслуговуватимуть з новеньких сучасних авто прямо біля дому.

** В Орільці ремонтували покрівлі 3-х будинків. Руберойд надала громада. Мешканці взяли співучасть іншими матеріалами. Роботи виконало Орільське комунальне підприємство. Повністю перекрили дах 4 будинку по вулиці Миру, частково – Бережного, 5 та у 3-му будинку на 2-му мікрорайоні.На наступний рік запланували ремонти ще у 2-х будинках, мешканці яких виявили ініціативу. Зокрема, багатоповерхівка 7А на 1 мікрорайоні, де створили перше у селищі ОСББ.

Близнюківська громада

** За інформацією Близнюківської селищної ради, 17 листопада 2021 року в пункті щеплень, розташованому в поліклінічному відділенні Близнюківської ЦРЛ (кабінет 16), вакциновано 124 особи, ревакциновано – 88. Всього вакциновано – 8212 громадян Близнюківщини, ревакциновано- 4170. Також вже 13 дітей щеплено вакциною від ковіду. До відома: у Близнюківській громаді щепитися від корона вірусної хвороби можна у пункті щеплення Близнюківської ЦРЛ, що у селищі,у ФАПах та амбулаторіях – у селах.

** Близнюківська селищна рада спільно із Близнюківською районною державною лікарнею ветеринарної медицини надає перелік послуг, що надаються власникам великої рогатої худоби (ВРХ) на території Близнюківської селищної територіальної громади за рахунок ради:

– перше штучне запліднення;
– гостра тимпанія;
– гостра крововтрата;
– післяродовий парез (перше введення);
– паталогічні роди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *