Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > МЕДИЦИНА > Новий лікар-хірург у Близнюківській ЦРЛ

Новий лікар-хірург у Близнюківській ЦРЛ

Багмут Анна Валеріївна приступила до роботи у Близнюківській лікарні в листопаді. Молодий фахівець закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю лікар-хірург.

Проходила заочну частину інтернатури зі спеціальності «Хірургія» на базі КНП «Нововодолазька центральна лікарня» Нововодолазької селищної ради. А ось очну – на Кафедрі хірургії 2 ХНМУ, Харківська обласна лікарня. Варто додати, що стажування Анна Багмут проходила в Sachsenhausen Hospital (Франкфурт-на-Майні, Німеччина).

Паралельно з навчанням у медуніверситеті пройшла майстер-клас «Хірургічне лікування ожиріння та цукрового діабету», практичний курс «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії для інтернів та студентів старших курсів (Центр хірургічних інновацій» м. Київ), навчальний цикл семінарів «Мультидисциплінарні аспекти у хірургії анестезіології, гінекології та урології» (НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України) та повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за військовою спеціальністю «Лікувальна справа».

Лікарка розповідає: «Я народилася і виросла у Новій Водолазі. Серйозно захоплювалася музикою і неодноразово ставала лауреатом міжнародних конкурсів піаністів. То мріяла бути піаністкою, але стала хірургом, адже це теж віртуозна робота руками. Я обожнюю операційну і люблю бачити результат своєї якісної роботи. До Близнюківської лікарні потрапила за оголошенням і ось тепер надаю медичну допомогу жителям Близнюківщини. Приємно, що мене як молодого спеціаліста забезпечили житлом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *